Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
PAZARTESİ
 Saatler
Program
09:00 - 01:00
SİZLER İÇİN SEÇTİK - ULKUCURADYO
10:00 - 11:00
AHMET ŞAFAK
11:00 - 12:00
M.YILDIZDOGAN
12:00 -
OSMAN ÖZTUNÇ
13:00 - 14:00
ALİ KINIK
14:00 - 15:00
O ERHAN ÇERKEZOGLU
15:00 - 18:00
GURUP GÖKTÜRKLER
18:00 - 20:00
AHMET ÖNGEL.REİS ÇAGRIYOR
20:00 - 22:00
NEŞET ABALIOGLU
20:00 - 22:00
RAHMET SAFA
SALI
 Saatler
Program
09:00 - 01:00
RAHMET SAFA
10:00 - 11:00
AHMET ŞAFAK
11:00 - 12:00
M.YILDIZDOGAN
12:00 - 13:00
OSMAN ÖZTUNÇ
13:00 - 14:00
O ERHAN ÇERKEZOGLU
14:00 - 15:00
ALİ KINIK
15:00 - 18:00
GURUP GÖKTÜRKLER
18:00 - 20:00
NEŞET ABALIOGLU
20:00 - 22:00
AHMET ÖNGEL
KARMA ESERLER
ÇARŞAMBA
 Saatler
Program
09:00 - 01:00
RAHMET SAFA
10:00 - 11:00
AHMET ŞAFAK.YANLIZ KURT
11:00 - 12:00
OSMAN ÖZTUNÇ.BİRADER
12:00 - 13:00
O ERHAN ÇERKEZOGLU
13:00 - 14:00
M.YILDIZDOGAN.TURKIYEM
14:00 - 15:00
ALİ KINIK.KURALSIZ
15:00 - 18:00
AHMET ÖNGEL.REİS ÇAGRIYOR
18:00 - 20:00
GURUP GÖKTÜRKLER
20:00 - 22:00
NEŞET ABALIOGLU
20:00 - 22:00
OSMAN ÖZTUNÇ
PERŞEMBE
 Saatler
Program
09:00 - 01:00
SIZLER İÇİN SEÇTİK
10:00 - 11:00
OSMAN ÖZTUNÇ
11:00 - 12:00
NEŞET ABALIOGLU
12:00 - 13:00
O ERHAN ÇERKEZOGLU
13:00 - 14:00
ALİ KINIK
14:00 - 15:00
M.YILDIZDOGAN
15:00 - 18:00
GURUP GÖKTÜRKLER
18:00 - 20:00
AHMET ÖNGEL.REİS ÇAGRIYOR
20:00 - 22:00
KARMA ESERLER
20:00 - 22:00
RAHMET SAFA
CUMA
 Saatler
Program
09:00 - 01:00
SIZLER İÇİN SEÇTİK
10:00 - 11:00
OSMAN ÖZTUNÇ
11:00 - 12:00
M.YILDIZDOGAN
12:00 - 13:00
ALİ KINIK
13:00 - 14:00
RAHMET SAFA
14:00 - 15:00
GURUP GÖKTÜRKLER
15:00 - 18:00
AHMET ÖNGEL.REİS ÇAGRIYOR
18:00 - 20:00
NEŞET ABALIOGLU
20:00 - 22:00
Akşam Güneşi
20:00 - 22:00
KARMA ESERLER
CUMARTESİ
 Saatler
Program
09:00 -01:00
SIZLER İÇİN SEÇTİK
ULKUCU
AHMET ÖNGEL.REİS ÇAGRIYOR
11:00 - 12:00
AHMET ŞAFAK
12:00 - 13:00
M.YILDIZDOGAN
13:00 - 14:00
ALİ KINIK
14:00 - 15:00
RAHMET SAFA
15:00 - 18:00
NEŞET ABALIOGLU
18:00 - 20:00
GURUP GÖKTÜRKLER
20:00 - 22:00
OSMAN ÖZTUNÇ
20:00 - 22:00
AHMET ÖNGEL
PAZAR
 Saatler
Program
09:00 - 01:00
AHMET ÖNGEL.REİS ÇAGRIYOR
10:00 - 11:00
RAHMET SAFA
11:00 - 12:00
ALİ KINIK
12:00 - 13:00
ULKU OCAKLARI
13:00 - 14:00
GURUP GÖKTÜRKLER
14:00 - 15:00
OSMAN ÖZTUNÇ
15:00 - 18:00
SIZLER İÇİN SEÇTİK
18:00 - 20:00
AHMET ŞAFAK
20:00 - 22:00
M.YILDIZDOGAN
20:00 - 22:00
NEŞET ABALIOGLU

                           

                            

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur