Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Adem (Şırnak ) ,   Özel harekat gelsin şu dağları inletsin...    |           Tamer Yüksel CETIN (Almanya Aalen) ,   Osman Öztunctan Üsküdar i calarsaniz sevinirim...    |           Naci (Cezayir) ,   Basbuglsr olmez...    |           Osman (İstanbul ) ,   Mustafa yıldızdoğandan bizim türkümüz çalabilir misiniz ...    |           Sabri (İstanbul fatih) ,   Üsküdar yanıyor sarkiai...    |           Muhammet ( istanbul sultanbeyli) ,   Ozan ünsal türküm türküm türküm ben şarkısını canlarmışsınız ...    |           Volkan (İstanbul) ,   Asenam...    |           Halil (Karapınar) ,   Ahmet şafak tan ay yıldız kolye rica ediyorm...    |           Kubılay ,   Manısa ulku ocakları selam aleykümselam Ahmet şafak olsun...    |           kadir (şanlıurfa ) ,   Diriliş erturul ...    |           Bedri (Birsa) ,   Şehitler ölmez vatan bölünmez calarmisiniz ...    |           Bekir (Kayseri) ,   Delikurt ...    |         
 

 

 
 

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı 10 Bin Fidan Dağıttı

 

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda 10 bin adet fidan dağıtımı yapıldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen organizasyon da halkın yoğun ilgi göstermesi dikkat çekerken etkinlik hakkında bilgi veren Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, etkinlik kapsamında bu fidanları Kayseri halkına dağıtmanın mutluluk verdiğini dile getirdi. Başkan Çolak: “Bugün Cumhuriyet Meydanı’nda 10 bin fidan dağıtmak için toplandık.

Bu etkinlikten önce de 105 bin ağaç getirtmiştik. 105 bin ağacın 13 bin adetini de Develi’ye ekimini sağladık. 1071 tanesini Boğaz Köprüsünde bulunan Başbuğ Alparslan Türkeş Hatıra Ormanına dikimini sağladık. Bugün de burada Başbuğun fidanlarını Kayseri Halkına dağıtacağız. Çünkü ülkü ocakları olarak biz sosyal sorumluluk projelerinin eğitim, spor gibi faaliyetlerin hepsinde bulunmak istiyoruz. Bu gençleri daha deneyimli daha donanımlı yetiştirmek istiyoruz. Bugün bunun huzurunu yaşıyoruz. Cennet vatanımıza bu fidanların kök salmasının gururunu yaşıyoruz ”dedi.

‘Sivil Toplum Kuruluşlarının da desteklerini bekliyoruz”

Başkan Volkan Çolak, belediyeler ve diğer sivil toplum kuruluşları ile birlikte organizasyon yapmak istediklerini belirterek: “Bu ağaçları biz gençlerimize benzetiyoruz. Bizim yetiştirdiğimiz gençlerde bu vatana kök salacaklardır. Fideler ağaç haline gelecek. Biz istiyoruz ki bir taraftan gençlerimizin sosyal sorumluluk faaliyetlerini geliştirelim. Bir taraftan da arkadaşlarımızı uyuşturucu belasından kurtaralım. Onlara bizler yeni alanlar sunalım. Bugünde burada hamdolsun Cumhuriyet Meydanın da 10 bin ağacı dağıtmanın gururunu yaşıyoruz. Katılım sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. İnşallah diğer belediye ve sivil toplum kuruluşların bunlara destek vermesini bekliyoruz. Çünkü cennet vatanımıza sahip çıkmalıyız. Gerek ağaç ekerek gerek gencine sahip çıkarak gerek mahallelerine sahip çıkarak her alanda aktif olmamız lazım. Biz ağacına da sahip çıkıyoruz, insanına da ay yıldızlı bayrağına da sahip çıkıyoruz.” diye konuştu.

 
Tarih       : 15 Nisan 2018
 
 

                           

                                             

                                       

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur